Europejskie modlitewne czuwania w intencji Charliego Garda

W najbliższych dniach, Europejski Sąd Praw Człowieka najprawdopodobniej potwierdzi wyrok skazujący dziesięciomięcznego Charliego, na karę śmierci. Pochodzący z Anglii chłopiec cierpi na żadką chorobę genetyczną. W chwili obecnej Charlie znajduje się w szpitalu Ormiond Hospital w Londynie, którego to lekarze zwrócili się z prośbą do sądu o zabicie dziecka. Rodzice chłopca kochają go z całego serca, troszczą się o niego i chcą kontynuować jego leczenie. Zebrali oni potrzebne fundusze aby przetransportować syna do Stanów Zjednocznych, gdzie może przejść eksperymentalną terapię. Niestety trzy sądy, włączając w to Sąd Najwyższy w Anglii, zdecydowały o śmierci Charliego i zgodziły się na odstąpienie od leczenia chłopca, aby zapewnić mu “godną śmierć” “dla jego własnego dobra”.

Sprawa Charliego stała się niebezpiecznym narzędziem mogącym utorować drogę do obowiązku aborcji, dzieciobójstwa oraz eutanazji osób których stan zdrowia wykrcza poza standardy jakości życia.

modlitewne czuwanie

Organizujemy serię modlitewnych czuwań, które będą miały miejsce w całej Europie w dniach 30 czerwca, 1 lipca i 2 lipca.

Modlitewne czuwania będą się odbywać w miejscach kultu. Ważne jest, aby podzielić się celem modlitwy, którym jest ocalenie Charliego i zapobiegnięcie zabijaniu dzieci, których stan zdrowia odbiega od powszechnych standardów jakości życia.

Co masz do zrobienia? W mieście czy wiosce musisz skontaktować się z księdzem lub kaznodzieją, aby zorganizować godzinną modlitwę dla Charliego. Czuwanie może być przeprowadzone w zupełej ciszy, w formie różańca i / lub innej modlitwy lub pieśni. Może to być również adoracja eucharystyczna. Możesz podzielić się wydrukowanymi informacjami o chłopcu i jeśli to możliwe, przeczytać je do mikrofonu.

Jesteśmy pewni, że kiedy tylko czuwanie zostanie zorganizowane, przybędzie na nie znaczna ilość osób.

W każdym razie ważne jest, aby prośby o zorganizowanie czuwania skierowane były do kapłanów i kaznodziejów w całym kraju, aby każdy mógł w nich uczestniczyć.

For any further information, please contact us!
Once you have set a date and place, please tell us, so that we update our Calendar and Map!

Sto caricando la mappa ....

Events list